náš proces

Náš proces sa skladá zo 6tich základných krokov. Pracujeme s rôznymi technológiami od WordPressu, cez Shopify, až po weby a webové aplikácie na mieru vyvýjané vo frameworku Laravel.

1

prvotné stretnutie

Na prvom stretnutí sa zoznámime s vaším biznisom a hlavne s vami. Čím viac budeme rozumieť vášmu biznisu a myšlienke za ním, tým presnejšie a jednoduchšie postavíme web, ktorý bude predstavovať vás a vašu firmu.

2

plánovanie

Tento krok je jedným z najdôležitejších krokov celého procesu. Tu si presne vyjasníme zámer webu, technológie ktoré použijeme a ďalšie dôležité otázky. Veľmi dôležitá je taktiež otázka obsahu webu.

3

dizajn

Po skonzultovaní a vyšpecifikovaní požiadaviek, je čas na dizajn. V tomto bode je už veľmi potrebné mať presnú predstavu o obsahu stránky aby sme mohli stránku nadizajnovať a prispôsobiť rozsahu obsahu.

4

vývoj

Hneď po vyladení a odsúhlasení dizajnu sa vrhneme na samotný vývoj webu. Pri tomto kroku máme už málo priestoru na zásadné dizajnové úpravy, kedže tie stoja veľa času a ako vsetci vieme, čas sú peniaze.

5

nasadenie webu

Pripomienky k funkcionalite, responzivite, CMSku a pod. sú poslednu zastávkou pred nasadením vášho nového webu na živý server. Áno, po spripomienkovaní a finálnych úpravách bude váš web nasadený a prístupný vašim zákazníkom.

6

podpora

V prípade akýchkoľvek problémov po nasadení vášho webu, vám budeme nápomocní 24 hodín denne 7 dní v týždni. A ak by ste potrebovali skonzultovať nejaký iný projekt, taktiež vám budeme k službám.

mám projekt na diskusiu