čo je seo?

SEO z anglického "Search Engine Optimization" alebo "Optimalizácia pre vyhľadávače" je častokrát vnímaná ako nejaká čierna mágia. Zadáte výraz do googlu a za pol sekundy máte k dispozícii státisíce výsledkov zoradených podľa nejakých pravidiel vyhodnotených algoritmom. Poradie výsledkov určuje práve kvalita SEO.

analýza webu

Optimalizácia začína zakaždým analýzou, či už analýzou vášho aktuálneho webu alebo analýzou vašej konkurencie. Počiatočná analýza slúži na vytvorenie akejsi pomyslenej štartovacej línie aby sme mali s čím porovnať budúce výsledky. Taktiež nám pomože odhaliť čo funguje a čo nie.

seo na stránke

SEO na stránke je základná taktika ako zlepšiť pozíciu webu vo vyhľadávačoch. Optimalizácia obrázkov, videí a pod. je základom ale mnoho webov zlyhá už tu.

seo mimo stránky

Táto technika používa linky smerujúce na váš web ako referenciu a zvýšenie dôveryhodnosti pre vyhľadávače. Je to technika pre dlhodobý cieľ.

analýza kľúčových slov

Jedným z najdôležitejších elementov v SEO, sú práve kľúčové slová. Tie píše váš potencionálny zákazník do vyhľadávača. Dobre zvolené kľúčové slová spojené s kvalitným obsahom, sú základom úspešnej SEO kampaňe.

vytváranie obsahu

Obsahový marketing je jednou z najúčinnejších marketingových taktík na weboch. Firemné blogy sa píšu práve z tohto dôvodu. Keď váš obsah zaujme návštevníka vašej stránky alebo mu pomôže vyriešit problém, zvýšite tým šance na predaj.

sociálne médiá

Sú taktiež súčasťou dnešného SEO. Práve sociálne médiá vám pomožu vytvoriť dôveryhodnú značku v očiach zákazníkov ale aj vyhľadávačov.

seo nástroje

Nástroje ktoré zmerajú "silu" vášho SEO. Sú veľmi potrebné na meranie výsledkov. Je ich široké spektrum a my im rozumieme.

adwords

Google je suverejne najdominantnejším vyhľadávačom s viac ako 90% podielom na trhu. AdWords je reklamná kampaň ktorú viete použiť práve pre vyhľadávanie v google. Toto je veľmi efektívny nástroj na počiatočný "boost".

chcem využiť vaše služby